The Standells

The Standells – 1962 metais gitaristo Tony Valentino ir klavišininko Larry Tamblyn’o įkurta garažinio roko grupė. The Standells yra vienai iš amerikietiškojo pankroko pradininkų.

Prie Valentino ir Tamblyn’o prisijungė bosistas Gary Lane’as bei būgnininkas Gary Leeds’as. Iš pradžių The Standells grojo nedideliuose Los Andželo klubuose, o netrukus grupė labai išpopuliarėjo mieste: buvo kviečiama į televizijos laidas ir net nusifilmavo filme „Get Yourself a College Girl“. Nepaisant lokalinės sėkmės, išleistų kolektyvo įrašų pardavimai buvo prasti. The Standells vadybininku tapus Ed’ui Cobb’ui, pastarasis parašė grupei dainą „Dirty Water“. Iš pradžių kūrinys muzikantams nepatiko, nes reiškė stiliaus keitimą. Vis dėlto Cobb’ui pavyko įkalbėti grupę įrašyti dainą, o kai „Dirty Water“ užėmė 11 vietą JAV tope, muzikantai pakeitė nuomonę apie ją. The Standells pradėjo groti garažinį roką.

1966-1967 metais „Tower records“ išleido net keturis The Standells albumus. Cobb’as vėl parašė didžiausius albumų hitus: „Sometimes good guys don't wear white“, „Why pick on me“, „Try it“.

Susidomėjimas grupe vis mažėjo. 1968-aisiais The Standells nutraukė bendradarbiavimą su Ed’u Cobb’u, pakeitė įvaizdį ir pradėjo groti kazino, restoranuose bei panašiose vietose. Ne visi grupės nariai tam pritarė. Netrukus The Standells iširo.

1999 metais Larry Tamblyn’as, Tony Valentino ir Dick’as Dodd’as atkūrė The Standells vienam koncertui, kuris 2000-aisiais buvo išleistas pavadinimu „Ban This!“.

Vėliau grupė vėl buvo atkurta.

The Standells nariai:

Larry Tamblyn
John Fleck
Adam Marsland
Greg Burnham
Dick Dodd
Tony Valentino
Gary Lane
Dave Burke
Jody Rich
Benny (King) Hernandez
Lowell George
Gary Walker

The Standells albumai:

Live and out of Sight (1964)
Standells in Person at P.J.’s (1965)
Why Pick on Me (1966)
Hot Ones! (1966)
Dirty Water (1966)
Try It (1967)
Ban This! (Live) (2000)

Liaudies medicina, vaistažolės | Vaistazoles | Masažuotojas Vilniuje, masažai Vilniuje | paplūdimio tinklinis | Darbas puse etato | Volkswagen Passat nuoma