The Shaggs

The Shaggs – JAV roko grupė, kurią sudarė keturios seserys: Dorothy „Dot“, Helen, Betty ir Rachel. Grupė įkurta tėvo, Austin’o Wiggin’o, iniciatyva, kuris buvo įsitikinęs, kad jo dukros taps žvaigždėmis.

Wiggin’ų šeima nebuvo turtinga, tačiau tėvas nupirko dukroms dvi elektrines gitaras ir būgnus. 1969-ųjų kovą Austin’as nuvežė dukras į studiją, kur paliko viso savo gyvenimo santaupas, o jo dukros įrašė albumą „Philosophy of the World“. Klausantis jo susidaro įspūdis, kad sesės groja skirtingus kūrinius. Nepaisant to, albumas buvo išleistas tūkstančio egzempliorių tiražu, tačiau dėl neaiškių priežasčių į parduotuves pateko tik 100 vienetų.

The Shaggs niekada nekoncertavo už savo gimtojo Frimonto miesto ribų. Jos grodavo vietiniame klube per šokius, o kartais ir senelių prieglaudoje. Vėliau The Shaggs papildė ketvirtoji sesuo Rachel, paėmusi į rankas bosinę gitarą. 1975 metais mirus Austin’ui Wiggin’ui, grupė iširo.

Čia The Shaggs istorija turėtų ir baigtis, tačiau 1970-ųjų viduryje Bostono radijo stotis WBCN-FM naktimis pradėjo groti kelias dainas iš „Philosophy of the World“. Netrukus susidomėję klausytojai pradėjo skambinti ir prašyti paleisti ir kitas grupės dainas. Frank’o Zappa (sakė, kad The Shaggs groja geriau už The Beatles) ir Kurt’o Cobain’o pagyros The Shaggs sukėlė didelį susidomėjimą grupe. Įrašų kompanija „Rounder Records“ įsigijo teisę į „Philosophy of the World“ ir 1980 metais perleido šį jokių taisyklių nepaisančios muzikos albumą. „Philosophy of the World“ susilaikė skirtingų vertinimų: jis buvo vadinamas „blogiausiu albumu roko istorijoje“, „galbūt geriausiu albumu roko istorijoje“ ir net siejamas su Ornette’o Coleman’o laisvojo džiazo muzika.

Liaudies medicina, vaistažolės | Vaistazoles | Masažuotojas Vilniuje, masažai Vilniuje | paplūdimio tinklinis | Darbas puse etato | Volkswagen Passat nuoma