Green River

Green River – 1984 metais Sietle susikūrusi amerikiečių grunge grupė. Green River buvo beveik nežinoma grupe už Sietlo ribų, tačiau ji padarė didelę įtaką grunge stiliaus susikūrimui. Kolektyvas gyvavo 1984-1988 metais. 2008 metais Green River atsikūrė.

1984 metais grupę subūrė vokalistas ir gitaristas Mark’as Arm’as, gitaristas Steve’as Turner’is, bosistas Jeff’as Ament’as ir būgnininkas Alex’as Vincent’as. Vėliau prie kolektyvo prisijungė gitaristas Stone’as Gossard’as.

Prieš Green River atsiradimą, kiekvienas grupės narys grojo įvairiose pankroko arba hardcore grupėse. Arm’as ir Turner’is grojo grupėse Mr Epp & The Calculations ir Limp Richerds. Turner’is ir Vincent’as grojo grupėje Spluii Numa, Gossard’as – The Ducky Boys, o Ament’as ankščiau buvo Deranged Diction nariu.

1984 metų pabaigoje Green River koncertavo Sietle ir jo apylinkėse. 1985 metais grupė surengė savo mini albumo „Come on Down“ palaikymo turą, tačiau albumo išleidimas buvo atidėtas. Pabaigus įrašus, grupę paliko gitaristas Steve’as Turner’is, kurį pakeitė Bruce’as Fairweather’as. Albumas pasirodė tik pasibaigus turui. „Come on Down“ laikomas pirmuoju grunge albumu. Komercinės sėkmės jis nesusilaukė.

1986 metais dvi Green River dainos pateko į grunge rinkinį „Deep Six“. Jame taip pat buvo grupių Soundgarden, Melvins, Malfunkshun, Skin Yard ir U-Men kūriniai. Tų pačių metų birželį Green River pradėjo įrašinėti savo antrą mini albumą „Dry As a Bone“, kuris buvo išleistas tik po metų. Beveik iškart po to grupė pradėjo visaverčio albumo „Rehab Doll“ įrašus. Tačiau tuo metu kolektyve prasidėjo nesutarimai. Jeff’as Ament’as ir Stone’as Gossard’as norėjo pasirašyti sutartį su stambia garso įrašų kompanija, tuo tarpu Mark’as Arm’as tam nepritarė. 1987 metų spalį paaiškėjo, kad tolimesnis grupės gyvavimas neįmanomas. Vis dėlto muzikantai nusprendė užbaigti „Rehab Doll“ įrašus. Šis albumas pasirodė 1988 metų birželį.

1993 metų lapkričio 30 dieną vykusiame Pearl Jam koncerte pasirodė ir Green River. Grupę sudarė Mark’as Arm’as, Steve’as Turner’is, Stone’as Gossard’as, o Alex’ą Vincent’ą pakeitė Chuck’as Treece. Green River sugrojo dvi dainas: „Swallow My Pride“ ir „Ain't Nothing To Do“. Tačiau tikras kolektyvo atsikūrimas įvyko 2008 metais, kai Arm’as, Turner’is, Ament’as, Vincent’as, Gossard’as ir Fairweather’as kartu surengė keletą pasirodymų. Green River ketina įrašyti naują albumą, iš naujo įrašyti savo pirmą mini albumą „Come on Down“ ir surengti koncertinį turą.

Liaudies medicina, vaistažolės | Vaistazoles | Masažuotojas Vilniuje, masažai Vilniuje | paplūdimio tinklinis | Darbas puse etato | Volkswagen Passat nuoma