GG Allin

GG Allin (Kevin Michael Allin, tikrasis vardas Jesus Christ Allin) – 1956 metai gimęs vienas skandalingiausių roko muzikos personažų. Jis dažnai koncertuodavo nuogas, daužydavo butelius sau į galvą, tuštindavosi ant scenos ir mušdavo žiūrovus.

Jėzaus Kristaus vardą sūnui davė jo tėvas Merle Allin’as, teigdamas, kad pats Jėzus atėjo pas jį ir pasakė, kad jo sūnus taps Mesiju. Vėliau GG Allin’as save vadino „rokenrolo mesiju“. Pravardę GG jam davė vyresnysis brolis. Vaikystėje Jėzus Kristus Allin’as negalėjo ištarti savo vardo ir vietoje to tarė Jeje (džidži). Merle Allin’as buvo religiniu fanatiku atsiskyrėliu. Šeima gyveno troboje be elektros ir kanalizacijos, o tamsiuoju paros metu namie buvo draudžiama kalbėtis.

Motinos iniciatyva Jesus Christ Allin vardas buvo pakeistas į Kevin Michael Allin. Dėl neįprasto auklėjimo berniukui sunkiai sekėsi mokytis bei bendrauti su kitais vaikais. Jis buvo perkeltas į nepažangių mokinių klasę. Mokykloje išryškėjo GG Allin’o maištingas būdas. Jis klausėsi roko ir pankroko muzikos.

GG Allin’as savo karjerą pradėjo grodamas būgnais dar mokykloje suburtoje grupėje. Jau tada GG Allin’o elgesys scenoje buvo gana iššaukiantis. Grodami per mokyklos šokius, muzikantai suniokojo sceną. 1977 metais GG prisijungė prie grupės Malpractice, o 1981-aisiais tapo Stripsearch nariu. Pirmoji sėkmė aplankė Allin’ą kai jis tapo grupės The Jabbers vokalistu. The Jabbers grojo panašų į The Stooges ir MC5 atliekamą garažinį roką. Grupės pasirodymus lydėjo chaosas, tačiau tuo metu GG Allin’as dar buvo mielas vaikinas, lyginant su tuo, kokiu jis tapo 1980-ųjų pabaigoje. Paskutinis GG koncertas The Jabbers sudėtyje įvyko 1984 metais. Allin’o elgesys darėsi vis radikalesnis. Jis piktnaudžiavo narkotikais ir alkoholiu. GG Allin’as subūrė grupę Scumfucks, o nuo 1985-ųjų koncertuodavo su įvairiai kolektyvais. Amerikoje muzikantas tapo žinomas po rinkinio „Hated in the Nation“ pasirodymo 1987 metais.

1980-ųjų pabaigoje GG Allin’as demonstravo maksimalų rokenrolą: jis vartojo tiek narkotikų ir alkoholio, kad gydytojai, pas kuriuos jis dažnai atsidurdavo, stebėjosi, jog jis dar gyvas. Prieš koncertus GG dažnai vartodavo vidurius laisvinančius vaistus, kad pademonstruotų žiūrovams savo ekskrementus. Pasirodymų metu Allin’ą buvo galima pamatyti kruvina galva, nuogą ir mėtantį savo išmatas į žiūrovus. Įdomu, kad šiuo laikotarpiu GG savo idealu laikė kantri dainininką Hank’ą Williams’ą jaunesnįjį, kuriam buvo toli iki Allin’o radikalizmo. 1990 metais GG Allin’as pareiškė, jog per Heloviną koncerte nusižudys, tačiau to nepadarė, teigdamas, kad niekada nedaro to, ko iš jo tikimasi, o taip pat dėl to, jog visus kitus Helovinus jis praleido kalėjime.

Paskutinį savo koncertą GG Allin’as surengė 1993 metų birželio 28 dieną klube „Gas Station“. Jam pasibaigus, GG nuogas, išteptas išmatomis ir krauju, lydimas būrio gerbėjų žygiavo Niujorko gatvėmis. Jis atėjo į savo draugų butą ir atsigulė į lovą. Tuo metu bute vyko vakarėlis, kurio dalyviai fotografavosi su gulinčiu GG Allin’u, nežinodami, kad jis jau miręs. Tik ryte GG draugai iškvietė greitąją, tačiau jau buvo per vėlu. GG mirė nuo heroino perdozavimo. Jam buvo 36 metai.

GG Allin’o laidotuvės virto šou. Karste jis gulėjo pusnuogis, su odine striuke, „Jim Beam“ buteliu ir mikrofonu rankoje.

1991 metais Todd’as Phillips’as sukūrė dokumentinį filmą apie muzikantą „Hated: GG Allin and Murder Junkies“.

Liaudies medicina, vaistažolės | Vaistazoles | Masažuotojas Vilniuje, masažai Vilniuje | paplūdimio tinklinis | Darbas puse etato | Volkswagen Passat nuoma