D.O.A.

D.O.A. – 1978 metais įkurta kanadiečių hardcore grupė iš Vankuverio. Kartu su Black Flag, Bad Brains ir Minor Threat laikoma viena hardcore stiliaus kūrėjų.

1978-aisiais D.O.A. sukūrė gitaristas-vokalistas Joey „Shithead’as“ Keithley, anksčiau grojęs grupėje The Skulls. D.O.A. nariais taip pat buvo bosistas-vokalistas Randy Rampage’as ir būgnininkas Chuck’as Biscuits’as. Albumų leidimui Keithley įkūrė įrašų kompaniją „Sudden Death“. 1980-aisiais prie D.O.A. prisijungė gitaristas Dave’as Gregg’as ir grupė įrašė savo debiutinį albumą „Something Better Change“.

1981 metais išleisto albumo „Hardcore '81“ muzika buvo greitesnė, galingesnė ir dinamiškesnė. Po metų D.O.A. paliko Randy Rampage’as, o jį pakeitė buvęs The Skulls būgnininkas Ken’as „Dimwit’as“ Montgomery. Po trumpo turo po Kaliforniją Chuck’as Biscuits’as perėjo į Black Flag. Už būgnų sėdo Ken’as „Dimwit’as“ Montgomery, o bosistu ir antruoju vokalistu tapo Wimpy Roy. Tokios sudėties D.O.A. grojo iki 1986 metų. Per tą laiką ji išleido EP „War On 45“ ir albumą „Let's Wreck The Party“. 1986-aisiais vietoje Ken’o „Dimwit’o“ Montgomery atėjo Kerr’as Belliveau, o po trijų savaičių pastarąjį pakeitė Jon’as Card’as iš Personality Crisis. Kitais metais D.O.A. išleido albumą „True (North) Strong And Free“. 1990-aisiais grupę paliko Dave’as Gregg’as. Kolektyvą papildė Dayglo Abortions gitaristas Chris’as Prohom’as, su kuriuo buvo įrašytas trash-metal dvelkiantis albumas „Murder“. Tais pačiais metais su buvusiu Dead Kennedys lyderiu Jello Biafra grupė išleido albumą „Last Scream Of The Missing Neighbors“.

1990-ųjų rudenį Joey Keithley netikėtai nusprendė nutraukti grupės veiklą. Tačiau grupė dar surengė atsisveikinimo turą ir išleido koncertinį albumą „Talk Minus Action Equals Zero“. Vis dėlto po pusantrų metų Keithley ir Roy, kartu su Ken’u Jensen’u, atkūrė D.O.A.

Liaudies medicina, vaistažolės | Vaistazoles | Masažuotojas Vilniuje, masažai Vilniuje | paplūdimio tinklinis | Darbas puse etato | Volkswagen Passat nuoma