Black Flag

Black Flag – 1977 metais JAV įkurta hardcore grupė. Black Flag, viena pirmųjų hardcore grojančių grupių, turėjo didelę įtaką pankrokui ir šiuolaikinei hardcore muzikai.

1977 metais Black Flag įkūrė gitaristas Greg’as Ginn’as ir bosistas Chuck’as Dukowski. Prie jų prisijungė vokalistas Keith’as Morris’as ir būgnininkas Brian’as Migdol’as. Jų grojama muzika buvo paprastesnė, greitesnė ir piktesnė nei pankroka. Savo leidybos kompanijoje „SST Records“ grupė išleido EP „Nervous Breakdown“.

Dėl nesutarimų Black Flag paliko Keith’as Morris’as ir Brian’as Migdol’as. Morris’as sukūrė grupę Circle Jerks, taip pat turėjusią didelę įtaką hardcore raidai. Su vokalistu Dez’u Cadena Black Flag surengė savo pirmąsias gastroles. 1981-aisiais į grupę atėjo vokalistas Henry Rollins’as. Tais pačiais metais kolektyvas, kurį sudarė Henry Rollins’as, Greg’as Ginn’as, Chuck’as Dukowski ir Robo, išleido savo pirmą albumą „Damaged“, kuris laikomas pankroko/hardcore klasika. Black Flag ir kitos hardcore grupės susilaukė sėkmės. Po turo po Didžiąją Britaniją naujuoju „Black Flag“ būgnininku tapo Bill’as Stevenson’as iš Descedents, o Chuck’ą Dukowski pakeitė Kira Roessler. 1983-aisiais išleistas retų įrašų rinkinys „Everything Went Black“, o po metų – albumai „My War“, „Spit It In“ ir „Family Man“.

Vėliau Black Flag vis labiau artėjo prie metalo ir hardroko. 1985 metais grupė išleido albumus „Loose Nut“ ir „In My Head“, o po metų iširo.

Black Flag albumai:

Damaged (1981)
My War (1984)
Family Man (1984)
Slip It In (1984)
Loose Nut (1985)
In My Head (1985)

Liaudies medicina, vaistažolės | Vaistazoles | Masažuotojas Vilniuje, masažai Vilniuje | paplūdimio tinklinis | Darbas puse etato | Volkswagen Passat nuoma