Power Electronics

Power electonics (arba heavy electronics) – elektroninės muzikos stilius. Dažniausiai šis terminas naudojamas apibrėžti šiurkščią muziką, su dideliu kiekiu ausį rėžiančių garsų. Power electronics stiliui būdingas garso tiesmukumas, šiurkštumas ir brutalumas. Muzikantai šokiruoja ir provokuoja klausytoją naudodami specifinius garsus ir vaizdo instaliacijas. Kompozicijų tekstai perpildyti krauju, prievarta ir įvairių iškrypėliškų scenų vaizdais. Atskirą tekstų temą sudaro lytiniai iškrypimai ir psichinės patologijos. Power electronics turi mažai bendro su power noise, tačiau šie terminai dažnai painiojami.

Power electronics atsirado XX a. 8-ojo dešimtmečio pradžioje Anglijoje. Pirmąsias kompozicijas būdingas power electronics galima aptikti S.P.K., ankstyvojoje Merzbow, Streicher (ir ne tik) kūryboje. Tačiau didžiausią įtaką stiliaus raidai turėjo grupė Whitehouse (tokie albumai kaip „Total Sex, Erector”, „Cream of the Second Coming” laikomi stiliaus etalonu).

90-ieji siejami su antrąją power electronics banga. Tuo metu atsirado tokios grupės kaip Genocide Organ, Anenzephalia, Irikarah, Haus Arafna ir kt.

90-ųjų pabaiga siejama su trečiąja power electronics banga ir tokiomis grupėmis kaip Grunt, Section B, Human Destruct ir kt.

Liaudies medicina, vaistažolės | Vaistazoles | Masažuotojas Vilniuje, masažai Vilniuje | paplūdimio tinklinis | Darbas puse etato | Volkswagen Passat nuoma