Mike Patton - Mondo Cane (2010)

Per savo karjerą Mike’as Patton’as dalyvavo daugybėje įvairiausių projektų (Mr. Bungle, Faith No More, Fantomas, Tomahawk, Peeping Tom ir t. t.), tačiau šį kartą muzikantas nusprendė išmėginti save lengvesnėje ir didesniam klausytojų ratui prieinamoje muzikoje. „Mondo Cane“ – tai Patton’o su orkestru įrašyti 50-ųjų ir 60-ųjų italų estrados perlai. Ir visa tai beveik be ironijos.

Praeityje Mike’as turėjo žmoną iš Italijos ir praleido ten gana ilgą laiką bei pramoko italų kalbos. Iš pradinio maždaug 200 dainų sąrašo į albumą atrinkta vienuolika kūrinių.

Kaip sako pats muzikantas, jis stengėsi atlikti dainas agresyviai, bei panaudoti tas laisves, kurių nėra originaliose dainose. Jam tai puikiai pavyko. Neabejotinai Mike’as Pattion’as prikėlė „Mondo Cane“ hitus naujam gyvenimui. Nors dainininkas ir sako, kad nepadarys šių dainų geresnėmis, tačiau man Pattion’o variantai mielesni už daugelį originalų.

Gražus, lengvas, melodingas, subtilus ir emocionalus „Mondo Cane“ – aukščiausios prabos pop albumas.

Pirmą kartą klausiau albumo su šypsena, tarsi visa tai būtų pokštas, tačiau vėliau viskas stojo į savo vietas. Man albumo hitų hitai: Il Cielo In Una Stanza, 20 Km Al Giorno bei Deep Down.

Įvertinimas: 10/10

Mike Patton's Mondo Cane @Paradiso, Amsterdam (2008)

„Mondo Cane“ kūrinių sąrašas:
01. Il Cielo In Una Stanza
02. Che Notte!
03. Ore D'Amore
04. Deep Down
05. Quello Che Conta
06. Urlo Negro
07. Scalinatella
08. L'Uomo Che Non Sapeva Amare
09. 20 KM AI Giorno
10. Ti Offro Da Bere
11. Senza Fine

Liaudies medicina, vaistažolės | Vaistazoles | Masažuotojas Vilniuje, masažai Vilniuje | paplūdimio tinklinis | Darbas puse etato | Volkswagen Passat nuoma