Public Image Ltd – This Is PiL (2012)

2009-aisiais atsikūrę „Public Image Ltd“ 2012-aisias, po 20 metų pertraukos, išleido albumą „This Is PiL“. Grupės atsikūrimą jos lyderis John’as Lydon’as finansavo iš sviesto reklamos uždirbtais pinigais. Darbas pasirodė prieš porą metų Didžiojoje Britanijoje užregistruotoje grupės leidybos kompanijoje „PiL Official Limited“.

 Lydon’as sakė: „20 metų vakarų leidybos kompanijos, kurios leido mano albumus, darė viską, ką galėjo, kad sužlugdytų mano karjerą. Jie laikė mane nuolatinės mirties būsenoje, ir aš nieko negalėjau su tuo padaryti. Aš negalėjau įrašinėti naujos muzikos, todėl buvau priverstas išeiti už jos ribų – užsidirti pinigų, kad ištrūkti iš visų šių kontraktų. O 20 metų – tai daug laiko, ir žmonės per šį laikotarpį gali viską pamiršti. Todėl toks pavadinimas, kad visiems taptų aišku, kad tai – būtent tai“.

„This Is PiL“ – puikus, stiprus ir gyvas darbas. Tirštas, erdvus, švarus ir daugiasluoksnis garsas, kuris gerokai skiriasi nuo ankstesnių „Public Image Ltd“ darbų. Tačiau unikalus Lydon’o balsas primena – Tai – PiL!

Didžiausias hitas: „One Drop“. Stiprūs: „Deeper Water“, „Human“, „I Must Be Dreaming“, „Fool“, „Out Of The Woods“.

Įvertinimas: 9,7/10

01. This is PiL
02. One Drop
03. Deeper Water
04. Terra Gate
05. Human
06. I Must be Dreaming
07. It Said That
08. The Room I Am in
09. Lollipop Opera
10. Fool
11. Reggie Song
12. Out of the Woods

John Lydon - vocals
Lu Edmonds - guitar, saz, banjo, backing vocals
Scott Firth - bass guitar, synthesizer, backing vocals
Bruce Smith - drums, backing vocals

Liaudies medicina, vaistažolės | Vaistazoles | Masažuotojas Vilniuje, masažai Vilniuje | paplūdimio tinklinis | Darbas puse etato | Volkswagen Passat nuoma